• 021-22805730
  • فرمانیه,سه راه اقدسیه,خیابان علیخانی,کوچه تابنده شرقی,پلاک3,واحد1

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

برگزاری مراسم و مجالس با کیفت بالا و بهترین شکل ممکن

خدمات مجالس عروسی:
گروه تشریفات مجالس پارت ، طراح ، مجری و برگزار کننده تشریفات عروسی ،نامزدی و مجری،مشاور و طراح مراسم مجلل سفارتخانه ها و سمینارهای دولتی و خصوصی به همراه آشپزخانه صنعتی اختصاصی و صنعتی و طرف قرارداد با بیش از ۵۰ مورد باغ و ویلادر شمال، جنوب،شرق و غرب تهران و یا حومه تهران برای برگزاری مراسم در خدمت شما عزیزان می باشد همچنین با توجه به پرتابل بودن کلیه تجهیزات اعم از ظروف ، سرویسهای پذیرایی تزیینات و دیزاین اجرای مراسم شما در سراسر ایران عزیز و همچنین سه کشور ترکیه ، آذربایجان و ارمنستان میسر گشته است.
آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس:
آتلیه فیلمبرداری و عکاسی عروس پارت با در اختیار داشتن فیلمبرداران و عکاسان و سناریو پردازان مجرب بدعتی نوین در انجام خدمات فیلمبرداری و عکاسی عروسی گذاشته و برای اولین بار در ایران قابلیت فیلمبرداری و عکاسی سه بعدی را در ایران پایه گزاری نموده .
ساخت انواع کلیپها – سناریو سازی برای ثبت یک فیلم به یاد ماندنی – عکاسی در آتلیه بی نظیر این استودیو قطعا میتواند نظر مشکل پسندان را به خود جذب نماید .
برگزاری مراسم ترحیم:
لزوم سرعت و دقت در اجرای مراسم ترحیم، تشریفات پارت را بر آن داشت تا تیم اختصاصی برای این امور فراهم و گرد هم آورد تا در مدت زمان محدود کلیه خدمات مربوط به اینگونه مراسم را به نحو احسن اجرا نمایند.

خدمات مجالس

خدمات مجالس

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *