• 021-22805730
  • فرمانیه,سه راه اقدسیه,خیابان علیخانی,کوچه تابنده شرقی,پلاک3,واحد1

برگزاری خدمات مجالس

برگزاری خدمات مجالس

برگزاری مراسم و مجالس با کیفت بالا و بهترین شکل ممکن

خدمات مجالس عروسی:
گروه تشریفات مجالس پارت ، طراح ، مجری و برگزار کننده تشریفات عروسی ،نامزدی و مجری،مشاور و طراح مراسم مجلل سفارتخانه ها و سمینارهای دولتی و خصوصی به همراه آشپزخانه صنعتی اختصاصی و صنعتی و طرف قرارداد با بیش از ۵۰ مورد باغ و ویلادر شمال، جنوب،شرق و غرب تهران و یا حومه تهران برای برگزاری مراسم در خدمت شما عزیزان می باشد همچنین با توجه به پرتابل بودن کلیه تجهیزات اعم از ظروف ، سرویسهای پذیرایی تزیینات و دیزاین اجرای مراسم شما در سراسر ایران عزیز و همچنین سه کشور ترکیه ، آذربایجان و ارمنستان میسر گشته است.
آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس:
آتلیه فیلمبرداری و عکاسی عروس پارت با در اختیار داشتن فیلمبرداران و عکاسان و سناریو پردازان مجرب بدعتی نوین در انجام خدمات فیلمبرداری و عکاسی عروسی گذاشته و برای اولین بار در ایران قابلیت فیلمبرداری و عکاسی سه بعدی را در ایران پایه گزاری نموده .
ساخت انواع کلیپها – سناریو سازی برای ثبت یک فیلم به یاد ماندنی – عکاسی در آتلیه بی نظیر این استودیو قطعا میتواند نظر مشکل پسندان را به خود جذب نماید .
برگزاری مراسم ترحیم:
لزوم سرعت و دقت در اجرای مراسم ترحیم، تشریفات پارت را بر آن داشت تا تیم اختصاصی برای این امور فراهم و گرد هم آورد تا در مدت زمان محدود کلیه خدمات مربوط به اینگونه مراسم را به نحو احسن اجرا نمایند.

باغ و تالار عروسی،خدمات مجالس عروسی،تشریفات مجالس عروسی،برگزاری مجالس عروسی،خدمات عروسی

engagement planner

engagement planner

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *